ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

با تلفن تان بو ها را نیز پیام کنید !!

با تلفن تان بو ها را نیز پیام کنید !!,اخبار گجت,اس ام اس بو]ارسال رایحه,اخبار فناوری,اخبار تکنولوژی,تکنولوژی ارسال بو,تکنولوژی ارسال عطر

با تلفن تان بو ها را نیز پیام کنید !!,اخبار گجت,اس ام اس بو]ارسال رایحه,اخبار فناوری,اخبار تکنولوژی,تکنولوژی ارسال بو,تکنولوژی ارسال عطر

با تلفن تان بو ها را نیز پیام کنید !!

 
شاید تا چندین سال پیش ارسال متن به دوستان خود توسط موبایل یک موضوع بسیار عجیب و غیر قابل باور بود. از گذشته دوری صحبت نمی کنیم سخن از سال های ۷۷ و ۷۸ هجری شمسی می باشد. سال هایی که تنها تلفن های معدودی وجود داشت.

اما سرعت تکامل فناوری به قدری زیاد بود که امروز شما می توانید هر بویی که مد نظر دارید را برای دوستانتان ارسال کنید. به طور مثال در جنگل هستید و با دوستتان در شهری دیگر سخن می گویید مطمعنا او تمایل زیادی دارد تا با حال و هوای آن منطقه تماس داشته باشد. شما می توانید با استفاده از Ophone بوی جنگل را برای او بفرستید تا بتواند کمی حس نزدیکی به شما را حس کند.

این تکنولوژی در ذهن بسیاری از افراد عجیب و خارق العاده می آید. اما حقیقت دارد که دیگر وقت آن رسیده تا بتوانید بو های مختلفی را در اطراف خود برای دیگران بفرستید. این تکنولوژی که توسط یکی از اساتید دانشگاه هاروارد طراحی شده است از یک دستگاه گیرنده استفاده کرده و برای فرستادن رایحه های مختلف شما می توانید از برنامه ی مخصوص به تلفن همراه استفاده کنید که برای این تکنولوژی طراحی شده است به گونه ای که تصویر شی مورد نظر را گرفته و بوی های موجود در نرم افزار را برای تصویر مورد نظر اتخاب کرده و آن را برای مخاطبان خود بفرستید. مخاطب شما باید دستگاه Ophone را داشته باشد تا بتواند رایحه مورد نظر را بشنود.

دیدگاه ها

 • علیرضا تیر ۳, ۱۳۹۳ :: ۱۲:۳۱
  0 0

  همین خبراتون منو خراب کرده . لطفا بیشتر بذارین خبر های جدیدو

  • پرهام ملکی تیر ۳, ۱۳۹۳ :: ۱۷:۴۳
   0 0

   چشم دوست عزیز در حال ایجاد یک تحول بزرگ در سایت هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما