ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اگر بر روی لب تاپ آب ریخت چه کنیم

اگر بر روی لب تاپ آب ریخت چه کنیم,ریخت آب بر روی لب تاپ,ریختن آب روی کامپیوتر,ریختن آب روی کیبورد,ریختن آب بر روی لبتاپ

اگر بر روی لب تاپ آب ریخت چه کنیم,ریخت آب بر روی لب تاپ,ریختن آب روی کامپیوتر,ریختن آب روی کیبورد,ریختن آب بر روی لبتاپ

اگر بر روی لب تاپ آب ریخت چه کنیم

 

ریختن آب بر روی قطعات کامپیوتری یکی از بد ترین اتفاقاتی است که می تواند برای صاحب آن بیوفتد . اما چاره چیست ؟ زمانی که بدون آنکه بخواهیم این عمل اتفاق بیوفد اما مشکل ساز می شود چه کنیم؟

بهترین عمل در برابر خیس شدن لب تاپ را امروز در پی سی کوئست به شما آموزش می دهیم. اگر این اتفاق بد برای شما پیش آمد تنها اولین کاری که مناسب می باشد این است که باید لب تاپ را از باتری جدا کنید این عمل هرچه زودتر انجام شود بهتر خواهد بود زیرا آسیب کمتری از اتصالات برقی خواهد دید.

در مرحله دوم باید تا می توانید لب تاپ را خشک کنید. اگر عجله ای ندارید و همینطور میزان رطوبت وارده کم می باشد بهتر است لب تاپ را مدت زیادی حدود ۵ روز در مکانی قرار دهید که جریان هوا وجود دارد. اما اگر میزان رطوبت وارده زیاد تر می باشد بهترین کار این است که لب تاپ را باز کنید و آن را توسط دستال الکلی و جریان هوای سرد خشک کنید. اما باید بدانید که این عمل باید به طریقی انجام گردد که آسیبی بیشتر به قطعات وارد نشود و در صورتی که اطلاعات کافی از سخت افزار ندارید این عمل را به متخصصین واگذار کنید.

در آخر نگران نباشید اگر هم خساراتی به لبتاپ شما وارد شود آخرین مرحله مشکل ساز قطعه هارد و اطلاعات شما می باشد که جای نگران چندانی به دلیل از بین رفتن اطلاعات تان نداشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما