ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اولین تبلت هوشمند را نوکیا ساخته بود اما چرا …

اولین تبلت هوشمند را نوکیا ساخته بود اما چرا …,تبلت,اخبار تبلت,درباره تبلت,اولین تبلت های دنیای تکنولوژی,تبلت های فناوری,اخبار فناوری

اولین تبلت هوشمند را نوکیا ساخته بود اما چرا ...,تبلت,اخبار تبلت,درباره تبلت,اولین تبلت های دنیای تکنولوژی,تبلت های فناوری,اخبار فناوری

اولین تبلت هوشمند را نوکیا ساخته بود اما چرا …

 
درست خواندید شاید فکر کردید اولین تبلت های دنیا در چندین سال اخیر وارد بازار شده اند تولید شده بود و تاریخچه ی زیادی در پشت تبلت های رنگارنگ این روز نبوده است. اما اشتباه می کنید زیرا نوکیا در سال ۲۰۰۱ تبلتی را طراحی کرد که هیچ وقت آن را وارد بازار نکرد.

شاید یکی از افسوس های بزرگ مدیران کمپانی نوکیا همین موضوع باشد که اگر آن زمان چنین دیوایس هایی را وارد بازار کرده بودند الان امپراطوری خود را تمام و کمال حفظ کرده بودند. مشخصات این تبلت در ابعاد ۱۰ اینچی و همینطور سیستم عامل سیمبین بوده است. این تبلت امکان اتصال USB را داشته و همینطور امکاناتی مانند WI-FI را با خود یدک می کشیده است.

شاید بهت آور باشد تا این امکانات را در آن زمان به مردم معرفی کرده بود. این تبلت می توانست تا ۴ ساعت باتری خود را حفظ کند و همینطور شما می توانستید با قلم بر روی آن بنویسید و یا با مرورگر های سیمبین در آن به گشت و گذار در اینترنت بپردازید. دیگر نباید افسوس خورد که چرا این محصول پا به فروشگاه ها نذاشت زیرا مطمعنا موفقیتی را ۱۰ سال زودتر طی کرده بود و هم اکنون همه تبلت را با نوکیا می شناختند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید عدم معرفی این محصول توسط نوکیا قیمت تمام شده تبلت M510 در آن سال ها بوده است؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *