ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

از هر ۱۰ نفر ۹ نفر با تلفن خود می خوابد

از هر ۱۰ نفر ۹ نفر با تلفن خود می خوابد,اخبار تکنولوژی,اخبار موبایل,درباره مضرات موبایل,موبایل و خواب,مشکلات خواب در کنار موبایل
ب

از هر 10 نفر 9 نفر با تلفن خود می خوابد,اخبار تکنولوژی,اخبار موبایل,درباره مضرات موبایل,موبایل و خواب,مشکلات خواب در کنار موبایل

از هر ۱۰ نفر ۹ نفر با تلفن خود می خوابد

 
شاید با خواندن این تیتر خودتان را به یاد آوردید؟ بله متاسفانه این موضوع باعث شده است که تحقیقات گسترده ای و تبلیغات بزرگی برای جلوگیری از پیشرفت آن شود.

مطمعنا نیاز به تلفن همراه در این روز ها و در این دنیای تکنولوژی بسیار خوب و مفید می باشد اما آیا واقعا اینقدر نیاز است که در هنگا خواب نیز با تلفن خود به خواب فرو بروید؟ طی تحقیقات Big Brand Beds از هر ده نفر ۹ نفر در هنگام خواب با تلفن خود به رختخواب می رود.

البته این موضوع یکی از بدترین مشکلاتی است که افراد این روز ها با آن درگیر هستند. محققان اعلام کرده اند کسانی که در هنگام خواب نیز با تلفن خود به صورت مداوم کار می کنند و یا در هنگام خواب تلفن خود را به صورت روشن در کنار خود نگه می دارند به دلیل امواج رادیویی دچار مشکل در خواب و اختلالات خواب می شوند.

تعداد زیادی از این آمار را نیز جوانان و نوجوانان در اختیار دارند که تا نیمه های شب با تلفن خود کار کرده و حتی در نیمه های شب از خواب بیدار می شوند تا تلفن خود را چک کنند. این مشکلات دقیقا اعتیاد افراد را نشان می دهد که باید از آن جلوگیری نمود.

Big Brand Beds پیشنهاد داده است تا برای داشتن خوابی آرام و آسوده تلفن خود را در هنگام خواب به اتاق خواب وارد نکنید و آن را خاموش نمایید تا بدون اختلال در خواب و مشکلات آتی بتوانید استراحتی مناسب داشته باشید.

دیدگاه ها

  • lion اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۳ :: ۲۲:۰۱
    0 0

    فداییی دازییییییییییی خوشمان آمد از این مقاله

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما