آموزش وردپرس
خانه \ اخبار فناوری \ اجسام را از راه دور کنترل کنید!!

اجسام را از راه دور کنترل کنید!!

اجسام را از راه دور کنترل کنید!! بله این تنها در فیلم های تخیلی و افراد ماورا طبیعت نیست که می توانند از راه دور وسایل را لمس و کنترل کنند و حتی آن ها را جابه جا کنند. امروز در پی سی کوئست در مورد یک اختراع جدید در دانشگاه ام آی تی ماساچوست سخن می گوییم که شما می توانید از راه دور وسایل را لمس کرده و آن ها را کنترل کنید. حتی میتوانید به این صورت دوستان و بستگانتان را از را دور لمس کرده و به آن ها حس نزدیکی دهید.

پروفسور “ایشی” میزی ماژولار و عجیب طراحی کردخ است که می تواند به شما در کنترل وسایل از راه دور کمک کند همانطور در تصویر مشاهده می کنید از طریق رابط های کاربری دستان کاربر از راه دور چراغ قوه فرضی را در دست گرفته و روشن می کند و عملا این اتفاق در صفحه ماژولار نیر تقلید شده و چراغ قوه در حالت واقعیت نیز روشن می شود.

 

اجسام را از راه دور کنترل کنید!!
اجسام را از راه دور کنترل کنید!!

 

مخترع این وسیله جالب و کاربردی سخن از نزدیک کردن فاصله بین افراد می کند و تصمیم به پیشرفت اختراع خود برای حس کردن و لمس افراد از راه دور را دارد. تصور کنید که بتوانید از راه دور پدر مادرتان را بغل کرده و یا آن ها را ببوسید و این اتفاق دقیقا در مقصد نیز رخ دهد مطمعنا برای انسان حس نزدیکی بسیار زیادی به وجود می آورد. ویژگی اصلی این نرم افزار قابل کنترل به نسبت میزان فشار میباشد که بسته به میزان نیروی وارد شده در بدن فرد کاربر دستگاه نیز همان مقدار نیرو بر روی وسیله یا فرد در مقصد وارد می کند.

 

اجسام را از راه دور کنترل کنید!!,کنترل اجسام از راه دور,اخبار تکنولوژی,اخبار اخترعات,اختراع جدید,لمس دیگران از راه دور,لمس افراد از راه دور,انتقال احساساز راه دور

 

 

درباره ی روحانی

همچنین ببینید

telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام

Telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام

Telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام سلام و وقت بخیر مجدد خدمت شما کاربران گرامی پی …

  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.
  • لطفا قبل از ارسال پرسش سوالات قبلی را مرور نمایید. ممکن است سوال شما قبلا پاسخ داده شده باشد.
  • سعی میکنیم نظرات شما رو تا 24 ساعت جواب بدیم
  • فقط به نظرات فارسی جواب داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اکانت آپدیت نود32