ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

وعده Audi برای اتومبیل تمام برقی در سال ۲۰۱۸

Untitled-1
وعده Audi  برای اتومبیل تمام برقی در سال 2018
وعده Audi برای اتومبیل تمام برقی در سال ۲۰۱۸

حتما شما هم درباره ی خودرو های امروزی که جنجال زیادی به پا کرده است شنیده اید.

خودرو هایی که تمام انرژی مورد نیاز برای حرکت کردن و تمامی انرژی مورد نیاز مصرفی برای تمامی امکانات خود را از برق تامین می کند و هیچ گونه سوختی از جمله سوخت های فسیلی در طراحی آن به عنوان سوخت مورد نیاز مصرفی معرفی نشده است.

ابن گونه خودرو ها از لحاظ سلامت در سوخت نیز کاملا استاندارد هستند و با طبیعت به صورت ۱۰۰ درصد همگام سازی شده اند و هیچ گونه آسیبی به طبیعت وارد نمی کنند. و حتی بسیاری از هزینه ها را نیز کاهش داده است. و از هر لحاظ به نفع انسان ها و محیط زیست هستند. حالا نوبت به این سوال می رسد که آیا شما دوست دارید یکی از این اتومبیل ها را داشته باشید؟؟

اگر شما یک اتومبیل تمام الکتریک می خواهید، در حال حاضر گزینه های زیادی ندارید،  اگر چه مدل X کمپانی Tesla وجود دارد که این ویژگی را دارا می باشد. اگر مایل باشید صبر کنید کمپانی Audi به خواسته شما پاسخ خواهد داد. Ulrich Hackenberg مسئول مهندسی Audi می گوید که این کمپانی معروف در حال برنامه ریزی برای راه انداری یک اتومبیل اسپرت تمام برقی در سال ۲۰۱۸ است، او توضیحات دیگری درباره اتومبیل مربوطه نداد ولی یک نقاشی از طراحی (عکس بالا) آنرا نشان داد و قول داد که این اتومبیل در شارژ کامل بیش از ۵۰۰ کیلومتر یا ۳۱۳ مایل را طی می کند و قادر است در تولید های بعدی این مسیر ارتقا نیز یابد در حالی که یک مدل S P85D در بهترین حالت ۲۷۰ مایل کشش دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما