آموزش وردپرس
خانه \ اخبار فناوری \ آپدیت آنتی ویروس , آفلاین یا آنلاین؟ کدام بهتر است.

آپدیت آنتی ویروس , آفلاین یا آنلاین؟ کدام بهتر است.

آپدیت آنتی ویروس , آفلاین یا آنلاین؟ کدام بهتر است.,آپدیت آنتی ویروس,آپدیت آفلاین آنتی ویروس,آنتی ویروس آپدیت,اخبار امنیتی,اخبار آنتی ویروس,بهترین آنتی ویروس

آپدیت آنتی ویروس , آفلاین یا آنلاین؟ کدام بهتر است.

این سوال بسیاری از کاربران کامپیوتری می باشد که نیاز به امنیتی نسبی برای حفظ اطلاعات خود دارند که جواب این سوال را امروز ما به شما خواهیم داد . آپدیت نرم افزار امنیتی به دلیلی گسترش روزانه ویروس ها یک نیاز مبرم برای نرم افزار های امنیتی می باشد. در کل نصب و استفاده از نرم افزار های آنتی ویروس اگر آپدیتی وجود نداشته باشد هیچ کمکی به کاربر نخواهد کرد.

اما از همان ابتدا کسانی که قصد آپدیت این نرم افزار های امنیتی را داشتند با دو نوع آپدیت روبرو می شدند که آپدیت آفلاین بیشتر برای کسانی استفاده می گردید که دارای اینترنت سرعت پایین بودند. اما این روز ها با گسترش اینترنت پر سرعت در تمامی منازل و ادارات استفاده از آپدیت های آفلاین بیشتر به ضرر کاربر می باشد.

یکی از مهمترین خطرات استفاده از اپدیت های آفلاین امکان و احتمال آلوده بودن آن ها می باشد زیرا بیشتر کاربران این آپدیت ها را از وبسیات های فرعی دریافت کرده که احتمال مخرب بودن فایل های دریافتی می باشد.

دیگر موضوع با پیشرفت تکنولوژی آنتی ویروس ها و کمپانی های امنیتی نوعی ویژگی به نام مقابله با ویروس های د فضای ابری تولید گشت که این نوع ویژگی امنیتی تنها برای سیستم های کامپیوتری و کاربرانی می باشد که دارای اینترنتی فعال بوده تا از تمامی و آخرین و بهترین ویژگی های این نوع نرم افزار ها استفاده کنند. ما نیز به شما پیشنهاد می کنیم برای کاهش احتمال به سرقت رفتن اطلاعات و مشکلات ناشی از آن از این نوع آپدیت ها استفاده نکنید.

درباره ی روحانی

همچنین ببینید

telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام

Telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام

Telepado جایگزینی مناسب برای تلگرام سلام و وقت بخیر مجدد خدمت شما کاربران گرامی پی …

  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.
  • لطفا قبل از ارسال پرسش سوالات قبلی را مرور نمایید. ممکن است سوال شما قبلا پاسخ داده شده باشد.
  • سعی میکنیم نظرات شما رو تا 24 ساعت جواب بدیم
  • فقط به نظرات فارسی جواب داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اکانت آپدیت نود32