ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیا ویندوز ۹ با این تصویر فاش شده است؟!!

نمایشگر هایی که مانند مجله آن ها را لوله می کنید !!,ال سی دی,ال ای دی,ال جی,نمایشگر خمیده,نمایشگر خم شو,تلویزیون خمیده,تلویزیون منعطف

آیا ویندوز 9  با این تصویر فاش شده است؟!!,ویندوز,ویندوز 9,ویندوز 8,ویندوز XP,ویندوز 7,اخبار ویندوز,خبر های ویندوز,درباره ویندوز,ویندوز های مایکروسافت

آیا ویندوز ۹ با این تصویر فاش شده است؟!!

بعد از عدم استقبال عموم کاربران سیستم عامل محبوب مایکروسافت از ورژن ویندوز ۸ این کمپانی رقابت را در برابر سیستم عامل هایی ماند کروم و … تنگ دید و سعی بر تولید ویندوزی نزدیکتر به اخلاقیات کاربران خود کرد.

چندی پیش با توجه به اتمام زمان مهلت پشتیبانی ویندوز XP بسیاری از کاربرانی که سال های زیادی با ویندوز XP خاطره داشتند دچار سردرگمی شدند زیرا ویندوز۸ دارای تم های نا آشنایی بود. رابط کاربری مترو و … باعث شده بود که کاربران بیشتر گیج شده و برخی نیز ویندوز را تحریم کنند و به سوی دیگر سیستم عامل های روز بروند.

اما مایکروسافت سعی دارد دوباره به اوج برگشته و با تولید ویندوزی جدید به نام ویندوز ۹ تمام مخاطبان خود را دوباره جذب کند. احتمال می رفت که این ویندوز در اواخر سال ۲۰۱۴ وارد دنیایی سیستم های عامل گردد اما گویا مایکروسافت پای خود را بر روی پدال گاز فشار داده و از ترس از دست دادن بازار به رقبا در تلاش است تا زودتر این ویندوز را وارد کند.

تصویری که در بالا میبینید اسکرین شات از منو و ظاهر ویندوز ۹ می باشد که احتمالا از سیستم یکی از کارمندان مایکروسافت گرفته و فاش گشته است. این صفحه نمایش دارای منو استارت شبیه به ویندوز XP و ۸ می باشد که سعی شده از هر دو رابط کاربری قدیمی و مترو استفاده گردد. شما این ظاهر ویندوز ار می پسندید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما