آموزش وردپرس
خانه \ آموزش \ آموزش ترفندهای جی میل

آموزش ترفندهای جی میل

اگر آموزشهای قبلی را مطالعه کرده باشید با روش ساخت فیلتر و لیبل آشنا شدید حال در اینجا لازم است چند نکته جالب برای استفاده بهینه تر از فیلترها و لیبل هایی که در جی میل ساخته اید را به شما آموزش دهیم.

آموزش ترفندهای جی میل
آموزش ترفندهای جی میل

نکته اول: رنگی کردن لیبل. شاید یکی از امکانات جالب دیگر جی میل استفاده از رنگ برای مشخص کردن لیبل هایی است که ساخته اید. برای این کار روی لیبل ساخته شده تان در سمت چپ رفته منویی باز می شود که در آن Label Color را خواهید دید با رفتن روی آن و انتخاب یک رنگ میتوانید یک رنگ را به لیبل تان اختصاص دهید.

نکته دوم: قرار گرفتن یک لیبل خاص در بالای لیست. از آنجایی که جی میل لیبل ها را بر اساس حروف الفبا مرتب می کند اگر بخواهید یک لیبل خاص را در ابتدای لیست قرار دهید باید از یک عدد یا علامت های خاص مثلا: # یا $ یا ! یا @ در ابتدای نام لیبل استفاده کنید.

نکته سوم: قرار دادن چند آدرس ایمبل در یک فیلتر. اگر می خواهید از ساخت فیلترهای اضافی جلوگیری کنید می توانید چندین آدرس ایمیل را در قسمت From  یا To قرار دهید برای این کار باید از پایپ |(Shift +\) استفاده کنید. به عنوان مثال:boss@yahoo.com | boss@gmail.com

نکته چهارم: دریافت همه ایمیل های ارسالی از یک دامنه خاص در یک فیلتر مشخص. فرض کنید که شما از یک کمپانی ایمیل دریافت میکنید و آن کمپانی دارای ایمیل های متفاوت است برای راحتی در کار میتوانید از یک ستاره در ابتدای دامنه آن استفاده کنید به عنوان مثال اگر از دامنه pcquest.ir ایمیل هایی دریافت میکنید می توانید *@pcquest استفاده کنید.

این ها هم نکات جالبی در زمینه فیلترها و لیبل ها بودند که می توانند به شما در مدیریت بهتر این باکس تان کمک کند.

درباره ی تقی زاده

همچنین ببینید

رفع مشکل PHONE NUMBER FLOOD در تلگرام به صورت کاملا تضمینی

رفع مشکل PHONE NUMBER FLOOD در تلگرام به صورت کاملا تضمینی اخیرا مشاهده شده که …

  • نظرات شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.
  • لطفا قبل از ارسال پرسش سوالات قبلی را مرور نمایید. ممکن است سوال شما قبلا پاسخ داده شده باشد.
  • سعی میکنیم نظرات شما رو تا 24 ساعت جواب بدیم
  • فقط به نظرات فارسی جواب داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

اکانت آپدیت نود32